PATARIMAI

foto

Mūsų klientams dažnai tenka susidurti su netikėtomis situacijomis, kai atlikti pardavimo veiksmus trukdo netvarkingi arba pilnai nesutvarkyti nekilnojamojo turto dokumentai.

NEKILNOJAMOJO TURTO PARDAVIMAS/ĮKEITIMAS TURINT NEPILNAMEČIŲ VAIKŲ

Šeimos turtas – vienam arba abiems vaiko tėvams nuosavybės teise priklausantis nekilnojamasis turtas, kuriame šeima gyvena arba yra deklaravę savo gyvenamąją vietą (kai tai yra vienintelis šeimos turimas turtas arba turtas VĮ Registrų centre deklaruotas šeimos turtu).

Kokius sprendimus reikia priimti, jei 2019 metais ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą Kaune, kad vėliau netektų gailėtis?

Kokia geriausia Kauno nekilnojamojo turto agentūra?

Taip, greičiausia visos nekilnojamojo turto agentūros tvirtins, jog jos jūsų nekilnojamojo turto problemas išspręs greičiausiai ir profesionaliausiai.

Nekilnojamas turtas Kaune, 2018 metų tendencijos

Kokius sprendimus reikia priimti, jei 2018 metais ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą Kaune, kad vėliau netektų gailėtis?

Kaip sutvarkyti namus, kad nekilnojamojo turto pardavimas būtų sėkmingas?

Potencialus pirkėjas, atvykęs apžiūrėti jūsų būstą, turi susidaryti patį geriausią pirmąjį įspūdį, todėl namuose būtina nepriekaištinga tvarka ir švara. Puiku, jei parduodamame būste jau negyvenate - susitvarkyti daug paprasčiau.

Nekilnojamojo turto pardavimas - apžiūra

Dauguma būsto pirkėjų labai gerai apgalvoja savo pasirinkimus ir patys spendžia pirkti ar nepirkti jūsų būstą. Pirkėjai į apžiūrą dažniausiai ateina turėdami išankstines nuostatas apie jūsų būstą.

Preliminarioji sutartis

Ar žinai, kam skirta preliminarioji sutartis? Įsigyjant arba parduodant būstą svarbu įvertinti visas galimas rizikas ir užtikrinti sandorio susitarimą, todėl dalinamės naudinga informacija apie šią sutartį.

Būsto pardavimo etapai

​Nekilnojamojo turto pardavimas reikalauja nemažai žinių, laiko, pastangų. Turint omenyje didelę nekilnojamojo turto vertę, skubėjimas ir klaidos pardavimo procese gali brangiai kainuoti.

Kaip sėkmingai išnuomoti būstą?

Nekilnojamojo turto rinkoje vis stipriau ryškėja tendencija būstą nuomoti, o ne pirkti nuosavą. Nuomojamų būtų paklausa sparčiai auga, todėl patraukiausi būstai išnuomojami vos per savaitę.