PATARIMAI

Kokius sprendimus reikia priimti, jei 2019 metais ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą Kaune, kad vėliau netektų gailėtis?

Kokia geriausia Kauno nekilnojamojo turto agentūra?

Taip, greičiausia visos nekilnojamojo turto agentūros tvirtins, jog jos jūsų nekilnojamojo turto problemas išspręs greičiausiai ir profesionaliausiai.

Ką reikia žinoti perkant butą?

Nekilnojamojo turto pirkimas - vienas iš maloniausių, tačiau kartais sudėtingiausių veiksmų ir apsisprendimų. Tam, kad palengvinti įsigijimo procesus svarbu aptarti svarbiausius būsto pirkimo aspektus.

Nekilnojamas turtas Kaune, 2018 metų tendencijos

Kokius sprendimus reikia priimti, jei 2018 metais ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą Kaune, kad vėliau netektų gailėtis?

Preliminarioji sutartis

Ar žinai, kam skirta preliminarioji sutartis? Įsigyjant arba parduodant būstą svarbu įvertinti visas galimas rizikas ir užtikrinti sandorio susitarimą, todėl dalinamės naudinga informacija apie šią sutartį.

Buto pirkimo etapai

Buto, kotedžo ar namo pirkimas yra malonus, tačiau sudėtingas procesas. Todėl ypač dažnai sulaukiu klausimo, kokie yra tie, pagrindiniai, buto pirkimo žingsniai? Perkant būstą, kaip ir parduodant, reikia kruopščiai planuoti savo veiksmus ir žinoti ar dabartinė buto pirkimo eiga - tinkama.

Kaip sėkmingai išnuomoti būstą?

Nekilnojamojo turto rinkoje vis stipriau ryškėja tendencija būstą nuomoti, o ne pirkti nuosavą. Nuomojamų būtų paklausa sparčiai auga, todėl patraukiausi būstai išnuomojami vos per savaitę.