Ieškote būsto Kauno regione?

Ar žinojote, jog geriausi būstai yra parduodami jų net nepaskelbus nekilnojamojo turto portaluose? Jei ieškote būsto sau ar savo šeimai, su Jumis noriu pasidalinti naujausiais būstų pasiūlymais. Užsiregistruokite ir būsite įtraukti į būsto ieškančių asmenų sąrašą bei nuolat gausite pranešimus apie dar nepaskelbtus parduodamus būstus.

  • Pirmieji peržiūrėkite nekilnojamojo turto portaluose dar nepaskelbtus būstų pasiūlymus.
  • Užsiregistruokite ir įtrauksime Jus į būsto ieškančių asmenų sąrašą.
  • Gaukite naujausius būstų pasiūlymus.

KODĖL MANO METODAI VEIKIA IEŠKANT ŽMONĖMS NAUJŲJŲ NAMŲ?

1

RŪPESTIS VISO PIRKIMO PROCESO METU

Naujo būsto paieška sukelia daug streso, ypač jei tai pirmieji namai. Pradėjusiems savarankiškas paieškas kyla daugybė klausimų, su kuriais mes savo darbe susiduriame kasdien. Todėl stengiamės, jog būsto paieška nepakeistų Jūsų įprasto gyvenimo ritmo ir galėtumėte visą dėmesį skirti maloniems dalykams. Susitikime aptarti Jūsų poreikius ir tikslius kriterijus, pagal kuriuos pradėsime Jūsų naujų namų paiešką.

2

OBJEKTAI "IŠ PO STALO"

Didelė dalis skelbimų nėra viešinami didžiuosiuose NT skelbimų portaluose. Jūsų paieškos poreikius atitinkantį skelbimą patalpinsime į "Capital" ir Lietuvos NT agentūrų asociacijos vidines sistemas, o kitų Kauno agentūrų brokerius informuosime el. paštu. Tai ypač padidins galimybes surasti geriausią būstą per trumpiausią laiką, nes geriausi objektai parduodami "iš po stalo".

3

AKTYVI OBJEKTO PAIEŠKA

Kiekvieną dieną tikriname naujausius pasiūlymus, atitinkančius Jūsų paieškos kriterijus, NT portaluose ir vidinėse sistemose. Aktyviai bendraujame su dominančio rajono gyventojais, platiname skelbimus daugiabučių laiptinėse. Todėl rytais ir toliau galėsite mėgautis kava ar arbata, o apie kriterijus atitinkantį būstą informuosime Jums patogiu būdu.

4

OBJEKTO APŽIŪROS

Patirtis nekilnojamojo turto rinkoje dažniausiai leidžia greitai įvertinti apžiūrimą objektą bei užduoti pardavėjui esminius klausimus. Jūs tuo metu galėsite įsivaizduoti, kaip įsikursite apžiūrimame bute ar name. Taip pat, patirtis leidžia pastebėti ir tuos NT objekto trūkumus, kuriuos pardavėjas stengėsi paslėpti.

5

DERYBOS IR OBJEKTO ĮVERTINIMAS

Profesionalų komandoje ne tik įvertiname pačio būsto pliusus, minusus bei rinkos kainą, tačiau ir surenkame informaciją apie būsto aplinką - kaimynus, namo pirmininkus ir pan. Kruopštus pasiruošimas leidžia pardavėjui argumentuoti ir nusiderėti žemesnę kainą. Jums liks atsakyti į klausimą - taip arba ne.

6

DOKUMENTŲ PARUOŠIMAS

Profesionalų komanda leidžia pirkimo sandorį sklandžiai įgyvendinti per trumpiausią laiką. Pasirūpinsime geriausiomis Jūsų finansavimo sąlygomis Lietuvos bankuose, paruošime nekilnojamojo turto vertinimą, pirkimo-pardavimo sutartį ir kitus reikalingus dokumentus. Galėsite galvoti ne apie detalių su notaru derinimą, o planuoti kraustymąsi į savo naujuosius namus.

7

REKOMENDACIJOS ĮSIRENGIANT BŪSTĄ

Jei prieš įsikeldami planuosite įsirengti svajonių namus pagal savo norus, rekomenduosime ne tik profesionalius interjero dizainerius, tačiau ir apdailos, santechnikos ar kitus remonto darbus atliekančius meistrus.

KODĖL VERTA SAMDYTI NT BROKERĮ PERKANT BŪSTĄ?

Taupysite laiką

TAUPYSITE LAIKĄ. Reguliariai siūlysime tik Jūsų pageidavimus atitinkančius objektus.

Nevieši parduodami objektai

NEVIEŠI SKELBIMAI. Gausite pasiūlymus, kurie dar neviešinami NT portaluose.

Atstovavimas derybose

DERYBOS (PINIGAI). Derybų metu, patyręs brokeris kainą nuderės argumentuotai ir ras jums palankiausią sprendimą.

Pirkimo-pardavimo dokumentų tvarkymas

DOKUMENTAI. Padėsime susitvarkyti dokumentus, tiek Jums, tiek parduodančiam būstą, tad sandoris vyks sklandžiai ir greitai.

KOL MES

  • Tiksliai išsiaiškinsime Jūsų pageidavimus, finansines galimybes.
  • Pristatysime Jūsų poreikius kolegoms ir paskelbsime CAPITAL vidinėse sistemose, ieškosime ir informuosime apie naujausius objektus.
  • Važiuosime kartu į apžiūras, padėsime įvertinti būsto būklę, vertę ir kainos santykį.
  • Radę Jums patinkantį būstą, Jūsų interesus atstovausime derybose, kurių metu profesionalas aiškiai argumentuos siūlomą kainą ir būsto vertę.
  • Patikrinsime perkamo būsto dokumentus, ar nėra įsiskolinimų, ar kitų nuslėptų faktų, padėsime susitarti dėl įsikraustymo ir išsikraustymo terminų, bei namuose paliekamų daiktų ar baldų.
  • Prieš sandorį tiek Jums, tiek pardavėjams padėsime surinkti ir paruošti visus reikalingus dokumentus.


JŪS

  • Tiesiog atvyksite apžiūrėti siūlomų objektų ir džiaugsitės pernelyg nepakitusiu gyvenimo ritmu ir įprastais gyvenimo malonumais.