Pristatau Jums nemokamą el. knygą „SĖKMINGO NT PARDAVIMO GIDAS. KĄ SVARBU ŽINOTI PARDUODANT BŪSTĄ?“

magazine

Apie knygą

Ilgametė patirtis ir profesionalumas nekilnojamojo turto srityje man padeda greitai bei saugiai parduoti nekilnojamą turtą. Šia patirtimi nusprendžiau pasidalinti su Jumis. Knygoje „SĖKMINGO NT PARDAVIMO GIDAS“ atskleidžiami būsto pardavimo užkulisiai, perskaitę ją sužinosite, kaip sėkmingai parduoti savo būstą ir išvengsite dažniausiai daromų nepatyrusių pardavėjų klaidų.

Ką svarbu žinoti parduodant būstą?

 

 

1

Dokumentų tikrinimas

Didžiausios kliūtys parduodant būstą kyla dėl netvarkingų dokumentų. Būtent todėl knygoje aprašomos dažniausios dokumentų tvarkymo problemos, su kuriomis susiduria daugelis pardavėjų bei patarimai kaip jų išvengti.

2

Objekto paruošimas

Parduodant būstą, pirmasis įspūdis potencialiam pirkėjui susiformuoja apytiksliai per penkias sekundes, o prabėgus mažiau nei minutei vaizdinys stebinčiojo sąmonėje tampa toks tvirtas, kad sudarytos nuomonės pakeisti beveik neįmanoma. Todėl potencialus pirkėjas atvykęs apžiūrėti Jūsų būstą turi susidaryti patį geriausią pirmąjį įspūdį. Knygoje apžvelgiami žingsniai, kuriuos būtina įgyvendinti, siekiant paruošti objektą pardavimui ir sudaryti teigiamą įspūdį.

3

Kainos nustatymas


Pats atsakingiausias momentas būsto pardavimo procese – kainos nustatymas. Nereikia ir sakyti, kad nustatę per mažą kainą patirsite nuostolius, tuo tarpu, nustatę per didelę kainą Jūs negalėsite parduoti būsto. „Sėkmingo pardavimo gide“ pateikiamos rekomendacijos, kaip remiantis rinkos kainomis, nustatyti pradinę objekto kainą.
 

4

Parduodamo objekto pateikimas pirkėjams
 


Skelbimų portaluose gausu panašių parduodamų objektų. Konkurencija Jums ne į naudą, todėl siekdami sėkmės privalote pagalvoti, kaip išsiskirti. Knygoje išskiriamos rekomendacijos, kaip pateikiant savo būsto skelbimą sudominti potencialius pirkėjus.
 

5

Apžiūros

Objekto apžiūrų sėkmė dažnu atveju priklauso nuo to, ką ir kaip kalbėsite, nes pirkėjai jų metu užduoda daug klausimų. „Sėkmingo pardavimo gide“ aprašoma, kaip efektyviai pasiruošti apžiūroms, jas vykdyti bei gauti grįžtamąjį ryšį iš potencialių pirkėjų.

6

Derybos

Derybos su pirkėju dėl galutinės būsto kainos gali tapti vienu sudėtingiausių būsto pardavimo etapų. Knygoje pateikiami patarimai, kaip derėtis, siekiant didžiausios įmanomos naudos.

7

Pardavimo sąlygos

Susitarus dėl būsto pirkimo, pardavėją ir pirkėją užplūsta malonios emocijos. Emocijoms aprimus ir pradėjus spręsti visus mokėjimo ir išsikraustymo klausimus, pradeda kilti įtampa. Tam, kad sandoris būtų įgyvendintas sėkmingai, būtina aptarti pardavimo sąlygas. Esminiai pardavimo sąlygų klausimai yra pateikiami „Sėkmingo pardavimo gide“.

8

Sandoris ir jo išlaidos

Sandorio metu būtina aptarti daugelį išlaidų, susijusių su sutarties sudarymu, išsikraustymo terminą bei kitas detales. Visi su sandorio sudarymu, jo išlaidomis susiję klausimai yra pateikiami knygoje. 

9

Išsikraustymas

„Sėkmingo pardavimo gide“ patariama, ką reikėtų padaryti prieš išsikeliant iš senojo būsto.