Nekilnojamo turto brokeris Kaune Tadas Meiliūnas

NELIKITE AMŽINAI SKOLINGI GIMINAIČIUI DĖL RŪPESČIO JŪSŲ TURTU

KODĖL VERTA PATIKĖTI BŪSTO PARDAVIMĄ AR PIRKIMĄ PROFESIONALŲ KOMANDAI LIETUVOJE?

1

NUOTOLINIS BENDRAVIMAS IR DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Jums nereikės gaišti savo laiko ir dėl įvairių priežasčių nuolat grįžti į Lietuvą. Apie pardavimo procesą arba atrinktus objektus informuosime - telefonu, Viber, Skype, el.paštu ar kitu Jums patogiu būdu. Būsto pirkimo ar pardavimo reikalais pasirūpinsime už Jus, tad į Kauną galėsite atvykti tik į notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą, ar tiesiog įgaliosite kitą asmenį tai padaryti už Jus.

2

SANDORIO UŽTIKRINIMAS PER 1 DIENĄ

Jūsų atvykimo dieną visą dėmenį skirsime tik Jums. Dar prieš Jums atvykstant paruošime visus reikalingus dokumentus, suderinsime susitikimus su notaru, banko atstovais ar kitais sklandžiam sandorio užtikrinimui būtinais asmenimis. Taupydami Jūsų brangų laiką pasitiksime Jus oro uoste, o vėliau į jį nuvešime. Dėl puikiai sustyguoto plano dar tą pačią dieną galėsite grįžti atgal.

3

RŪPESTIS VISO PARDAVIMO PROCESO METU

Net jei gyvenate užsienyje, mano klientams viso pardavimo proceso metu tereikia atvykti pasirašyti pardavimo sutartį. Visą NT pardavimo procesą valdysime mes, tačiau nuolat Jus informuosime apie Jūsų turto pardavimo progresą. Todėl išvengsite streso ir galėsite visą dėmesį skirti sau, savo šeimai ar mėgstamai veiklai.

4

TIKSLUS PARDAVIMO VEIKSMŲ PLANAS

Jūsų būstas yra didelis turtas. Sandorius skaičiuojame dešimtimis ir šimtais tūkstančių eurų. Net ir vienas neteisingas sprendimas gali lemti nepataisomą finansinę žalą. Mano sukaupta patirtis ir išgryninti efektyvūs pardavimo metodai garantuoja maksimalią grąžą, sklandų ir greitą procesą nuo rinkos kainos nustatymo, objektui sukurtos reklaminės kampanijos, derybų iki dokumentų sutvarkymo. Ir visa tai - per mažiau nei 9 savaites.

5

DOKUMENTŲ PATIKRINIMAS IR SANDORIO ORGANIZAVIMAS

Garantuoju, parduodami būstą patys, daugiausiai streso patirsite tvarkydami dokumentus ir teisinius reikalus. Turto areštas, įsiskolinimai, paveldėjimo teisės, bendrasavininkų nesutikimai, buto perplanavimas, tai tik maža dalis dokumentų galinčių sužlugdyti sandorį. Savo klientams ne tik paruošiame preliminarią pardavimo sutartį, NT vertinimą ir kitus dokumentus, tačiau ir iš anksto patikriname, ar nėra kliūčių parduoti objektą, o jei yra - jas išsprendžiame.

6

POTENCIALIŲ PIRKĖJŲ DUOMENŲ BAZĖ

Turime nuolat augančią pirkėjų duomenų bazę, kurioje galbūt jau yra Jūsų būsto pirkėjas. Taip pat, bendradarbiauju su daugiau nei 300 brokerių iš "Capital" ir kitų agentūrų, todėl apie Jūsų parduodamą objektą sužinos ir kiti Kauno brokeriai. Šiuo metu, tai leidžia parduoti Jūsų turtą ypač greitai - kartais net neprireikia pasiūlymo paskelbti skelbimų portaluose.​​

7

OBJEKTO KAINOS NUSTATYMAS

Tinkamos kainos nustatymas yra viskas. Nustatysite per mažą kainą - prarasite pelną, per didelę - galite pamiršti apie būsto pardavimą per artimiausius pusę metų. Profesionalus brokeris nustatydamas kainą remiasi išsamia rinkos analize, tikrina panašių objektų pardavimo kainas, pasitaria su kitais patyrusiais brokeriais. Kokia informacija remsitės priimdami sprendimą Jūs?

8

DIRBU SU DEŠIMTIES PROFESIONALŲ KOMANDA

Geriausią rezultatą sukuria savo srities profesionalai. Būtent dėl to spręsdamas Jūsų problemą, dirbu su septynių profesionalų komanda - interjero fotografu, interjero ir grafikos dizaineriais, turto vertintoju, teisininku, matininku, ir kitais, patikimais NT brokeriais.​

9

PROFESIONALIAI VYKDOMOS APŽIŪROS

Vaizdas pro langą, ramūs kaimynai, modernus buto remontas ar netoliese esanti bažnyčia - kiekvieno pirkėjo poreikiai yra skirtingi. Tik patyręs nekilnojamojo turto brokeris sugebės iš pusės žodžio suprasti, kas yra svarbiausia potencialiam pirkėjui ir per 15 minučių padės pamilti apžiūrimą objektą.

Nekilnojamojo turto paslaugos gyvenantiems užsienyje

KODĖL VERTA SAMDYTI MANE, KAD PARDUOČIAU JŪSŲ OBJEKTĄ?

Nuotolinis bendravimas

NUOTOLINIS BENDRAVIMAS. Bendrausime ir apie progresą Jus informuosime telefonu, Viber, Skype, el.paštu ar kitu Jums patogiu būdu.

Taupomas kelionių laikas

KELIONIŲ LAIKAS. Jums nereikės gaišti savo laiko, nuolat grįžtant į Lietuvą dėl įvairių reikalų. Mes viskuo pasirūpinsime už Jus, galėsite atvykti tik į notartinės sutarties pasirašymą.

Pirkimo-pardavimo dokumentai

DOKUMENTAI. Paruošime ir sutikrinsime visus dokumentus reikalingus sutarčiai pasirašyti. Padėsime Jums suorganizuoti sandorį.

Mažesnės išlaidos

MAŽESNĖS IŠLAIDOS. Į Lietuvą galėsite atvykti tik notarinės sutarties pasirašymo dieną. Apžiūras vykdysime be Jūsų, o apie esamą situaciją pranešime ir tarsimes kartu su Jumis - internetu ar telefonu.

KOL MES - atstovausime Jus viso proceso metu ir nuolat informuosime Jums priimtiniausiu nuotoliniu būdu.

Parduodant, išnuomojant būstą, nustatysime rinkos kainą. 

Pateiksime objektą potencialiems pirkėjams, bei vykdysime būsto apžiūras. Jūs būsite nuolat informuojami apie esamą situaciją ir visais klausimais tarsimės su Jumis.

Atsiradus pirkėjui, padėsime paruošti dokumentus, o Jums ar Jūsų įgaliotam asmeniui tereikės atvykti į notarinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą.

Jei išnuomosime būstą, pasirašyti galėsite nuotoliniu būdu, sutartį paruošime už Jus.

Ieškant nusipirkti būsto, naujausius pasiūlymus pateiksime internetu, apžiūrėsime ir įvertinsime būstą, patikrinsime perkamo objekto dokumentus, suorganizuosime sandorį pas notarą.

 

JŪS - gyvensite, mėgausitės įprastu gyvenimo ritmu, o lemiamą sprendimą priimsite tik gavę išsamią informaciją.

 

Susisiekite, kad galėčiau padėti

NT paslaugos gyvenantiems užsienyje