Gauti pasiūlymą
image

2 kambarių butas Čiurlionio g. Kaune

Adresas: Čiurlionio g. 27, Kaunas
Pastato tipas: mūras
Rekonstrukcija: 2021 m.
Aukštas: 2/3
Bendras plotas: kv.m.
Kambarių sk.: 2
Šildymas: dujinis autonominis
Vandentiekis: miesto
Kanalizacija: miesto

Norite gyventi tarp sienų, kurios turi istoriją…? Sparčiai besikeičiančiame ir perspektyviame rajone parduodamas jaukiai šviesus, naujai įrengtas 2 kambarių butas istoriniame tarpukario laikų architektūros name. Būstas randasi Kauno miesto centre.

Išplanavimas
  • Svetainė su virtuve – 28.16 m²;
  • Miegamasis – 20.19 m²;
  • Vonios kamb. su tualetu – 4.52 m²;
Detalus aprašymas

Bute rasite viską, kas būtiniausia naujai gyvenimo pradžiai: Virtuvė, vonios/ wc patalpos. Butas dalinai apstatytas: virtuvėje – virtuvinis komplektas; svetainėje – rašomasis stalas su kėde; koridoriuje – veidrodis ir minkštasuolis; miegamajame – dvigulė lova, du naktiniai staliukai, komoda, tualetinis staliukas su kėde; vonios kambaryje: dušas, tualetas, dviejų stalčių spintelė.

Strategiškai patogi vieta tiek mėgstantiems daug vaikščioti, tiek keliauti. Visos gražiausios Kauno miesto centro vietos pasiekiamos ranka, vos kelios minutės pėsčiomis. Mėgstate keliauti, bet neturite automobilio…? Jokių problemų, nes visuomeninio transporto miesto infrastruktūros visai čia pat. Puikus susisiekimas su visais Kauno miesto mikrorajonais ir ne tik. Jeigu turite pomėgį pažinti Lietuvą ir lankyti įvairius miestus, jums pasitarnaus greta esančios autobusų ir traukinių stotys.

Būstas M. K Čiurlionio gatvėje labai aktualus ir tiems, kurie turi vaikučių. Šalia visa sauja įvairių darželių/ lopšelių mažiesiems ir jau ūgtelėjusiems Vinco Kudirkos vidurinė mokykla, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija bei Kauno Centro sporto mokykla.

Kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais.

  • Padėsiu paruošti Jūsų namus pardavimui;
  • Sukursiu būtent Jūsų būstui skirtą marketingo planą;
  • Sutvarkysiu visus dokumentus ir sandorio detales tiek pardavėjams, tiek pirkėjams, bei užtikrinsiu sklandų ir saugų sandorį.

Daugiau informacijos www.meiliunas.lt

Naujai suremontuotas būstas

Stilinga ir kokybiška apdaila

Aukštos lubos

Dujinis autonominis šildymas

Kodinė laiptinė

Puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais, netoli viešojo transporto stotelės, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, geležinkelio ir autobusų stotis.

Pėsčiomis pasiekiamas „Akropolis“ ir įvairios prekybos bei paslaugų įmonės.

Aptverta pastato teritorija

2 kambarių butas Čiurlionio g. Kaune

Susisiekite

Tadas MEILIŪNAS

Komandos vadovas / Nekilnojamojo turto specialistas / Patirtis 8 metai

Turite klausimų? Susisiekite su manimi!

Konktatinė informacija:

Jūsų klausimas