Gauti pasiūlymą

Namas L. Ivinskio g., Žemieji Šančiai, Kaunas

172.76 m²

Kaina: 585000 €
Adresas: L. Ivinskio g., Žemieji Šančiai, Kaunas
Pastato tipas: mūras
Statybos metai: 2021
Bendras plotas: 172.76 m²
Aukštų skaičius: 2
Kambarių sk.: 4
Šildymas: centrinis
Sklypo plotas: 4.94 a

Rusvų ir pilkšvų atspalvių gama, erdvus, modernus ir patogus namo išplanavimas gali tapti jūsų jaukaus ir ramaus atokvėpio oaze. Itin kruopštus dėmesys skirtas detalėms tiek viduje, tiek išorėje: erdvių išplanavimui, statybinių medžiagų, baldų ir įrangos pasirinkimui bei kokybei.
Erdvi 54 kv. m. svetainė su vaizdu į kiemą, kuris pro vitrininius langus leis grožėtis visais keturiais metų laikais. Bendroje erdvėje puikuojasi didelė, integruota virtuvė su sala, prie kurios bus patogu susėsti tiek šeimos nariams, tiek draugų būriui. Idealiai derančios prie interjero automatinės užuolaidos, pakabinami šviestuvai bei komfortiškai integruotos spintos. Virtuvė su visa buitine technika. Į aplinkos interjerą įsiliejusios durys slepia vonios kambario zoną, kurioje yra tualetas su kriaukle, bei integruota spinta reikalingiems buities daiktams. Šis vonios kambarys turi vitrininį langą į kiemą.
Pirmame aukšte pro svetainės vitrinines duris, iškart pateksite į lauko terasą. Laiptai, kuriais maloniai norisi lipti. Antrajame aukšte eidami erdviu ir stilingai apšviestu koridoriumi pateksite į miegamąjį, vaikų kambarį bei išskirtinai suprojektuotą vonios kambario zoną, taip pat praktišką papildomą patalpą, kurioje yra skalbimo mašina, džiovyklė ir reikalingos spintelės namų apyvokos daiktams laikyti. Antro aukšto grindys iš natūralaus šukuoto ąžuolo „Wilbergs“ ir sudėtos eglutės stiliumi.
Ramybė ir privatumas, tai vieta kuri pritaikyta pilnavertiškam jūsų šeimos gyvenimui. Namas išties žavi išskirtiniu stiliumi, suderintomis spalvomis bei prabanga. Čia rasite viską, kas būtiniausia brangioms jūsų įprasto gyvenimo ir poilsio akimirkoms.
Visi baldai, įranga kurta ir derinta prie namo interjero ir eksterjero stilistikos, tad visas šis gražus kūrinys, išties džiugins naujuosius namo šeimininkus.

=========================================
PAGRINDINĖ INFORMACIJA:
– Adresas: L. Ivinskio g., Kaunas
– Pastato tipas: mūras
– Namas priduotas 100%
– Energetinė klasė A+
– Statybos metai – 2021m.
– Aukštų skaičius – 2
– Bendras plotas – 172.76 kv. m.
– Kambarių sk. – 4
– Grindinis šildymas
– Pilnai įrengtas
– Žemės plotas ~ 4.94 a

=========================================
Sudomino šis svajonių namas? Kreipkitės ir atsiųsiu šio namo komercinį pasiūlymą.
=========================================

Kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais.
– Padėsiu paruošti Jūsų namus pardavimui;
– Sukursiu būtent Jūsų būstui skirtą marketingo planą;
– Sutvarkysiu visus dokumentus ir sandorio detales tiek pardavėjams, tiek pirkėjams, bei užtikrinsiu sklandų ir saugų sandorį. Daugiau informacijos www.meiliunas.lt

Linkėjimai,
Tadas

Namas L. Ivinskio g., Žemieji Šančiai, Kaunas

172.76 m²

Kaina: 585000 €

Susisiekite

Tadas MEILIŪNAS

Komandos vadovas / Nekilnojamojo turto specialistas / Patirtis 8 metai

×
image

Turite klausimų? Susisiekite su manimi!

Konktatinė informacija:

Jūsų klausimas