KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE MANE SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Tikiu, jog geriausias nekilnojamojo turto brokerio darbo ir profesionalumo atspindys - klientų atsiliepimai. Nors esu pelnęs ne vieną prestižinį NT brokerio apdovanojimą, tačiau kaip karjeros pradžioje, taip ir dabar - didžiausias įvertinimas yra tai, jog esami klientai manimi pasitiki taip, kad rekomenduoja mano paslaugas bent 2 savo draugams.

Aptarkime kuo galiu padėti

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI APIE BENDRO DARBO PATIRTĮ

Mindaugas Majauskas
Buto pardavimas

Patikejom Tadui ir jo komandai užsiimti mūsų buto pardavimu. Gyvename ne Lietuvoje, todėl ieškojome patikimo žmogaus tai padaryti. Panaršius atsiliepimus internete ilgai nedvejojome ir pasirinkome Tado Meiliūno pagalbą. Ir jau nuo pirmo pokalbio susidarė teigiamas įspūdis jų profesionalumu. Požiūris į klientus yra labai individualus, aptariant  kliento norus ir pageidavimus. Visame pasiruošimo ir pardavimo laikotarpyje buvome informuojami apie menkiausias detales. T. y dokumentų ir kitų reikalingų dalykų paruošimą prieš sudarant pirk-pard sandorį.
Esame labai patenkinti operatyviu, nuosekliu bei pozityviu Tado ir jo komandos darbu!!!!!!
Didelis Ačiū!!!!
 

Agnė Kulikauskaitė
Kelių sandorių sudarymas

Ačiū Tadui ir Mantui už profesionalų darbą. Mums reikėjo dviejų sandorių, viskas vyko sklandžiai ir svarbiausia labai greitai!!! Didžiausios sėkmės visai jūsų komandai, nuoširdžios mūsų rekomendacijos! :)
 

Daiva Akranglienė
Namo pardavimas

Apie brokerį Tadą ir jo veiklą sužinojau visiškai atsitiktinai, Facebook paskyroje. Pamačius jo rezultatus darbe, nutariau kreiptis dėl namo pardavimo konsultacijos ir likau labai labai patenkinta. Tai motyvuotas, nuoširdus ir savo darbą išmanantis žmogus, labai atsakingai atliekantis savo pareigas. Jis pateisino visus mano lūkesčius. Bendradarbiaujant su tokiu kvalifikuotu žmogumi supranti, kad nėra nieko neįmanomo. Džiaugiuosi sutikus ir pasirinkus šį žmogų, nuoširdžiai jį rekomenduoju kitiems, kuriems reikia parduoti, pirkti ar nuomotis nekilnojamąjį turtą.
 

Gileta ir Tomas Mikliai
Buto pardavimas

Didelis ir nuoširdus ačiū Tadui ir visai jo komandai ;) jų pagalba butą pardavėme per neįtikėtinai trumpą laiką.
Dar didesnis ačiū už nuoširdų bendravimą, visokeriopą pagalbą, ir tas plačias šypsenas kiekvieną kartą Jus sutikus ar paskambinus.
Sėkmės darbuose ir rekomenduoju bet kuriam, ieškančiam tokios pagalbos ;)
 

Judita Užkurėlienė
NT pardavimas

Puiki profesionalių žmonių komanda, galiu rekomenduoti kiekvienam, kuris nori spręsti šiuos klausimus. Tadas puikiai išmano savo darbą ir svarbiausiai, jam patinka tai, ką daro. Dirbant su šia komanda viskas vyko laiku, labai konstruktyviai, tiksliai ir operatyviai. Mums tikrai paliko puikų įspūdį toks darbas. Aukite, tobulėkite ir išlikite tokie paprasti ir nuoširdūs! Didelės sėkmės visai Jūsų komandai!
 

Julija Sičiūnaitė
NT pardavimas

Ačiū labai Tadui Meiliūnui, profesionalus savo srities žinovas. Padėjo mums parduoti nekilnojamą turtą, greitai ir efektyviai. Gyvename užsienyje, su Tadu asmeniškai nebuvom susitikę, bendravom skype, žinutėm ir kalbėjom telefonu. Visada pasiruošęs padėti, kelis kartus teko bendrauti darbo dienai pasibaigus, ganėtinai vėlai vakare, ačiū Tadai jums už lankstumą ir prisitaikymą prie mūsų. Visai jūsų komandai didelis ačiū, tikrai rekomenduojam jus visiems! Patikimi, greit reaguojantys, mandagūs, paslaugūs, trykštantys energija jauni žmonės, kurie ne tik šneka bet ir daro.
Ačiū labai Tado komandos nariui Mantui uz įgaliojimo sutvarkymą. Sėkmės jums darbuose, kad energija niekada neišblėstų!!
 

Gintarė Narakienė
Buto pardavimas

Pardavinėjome butą pusę metų. Per tą laiką turėjome ar tris brokerius, kurių dabar net vardų neatsimenu. Bet viskas ėjo tik blogyn, laikas ėjo, nervai „nelaikė“, visas pasaulis veikė taip, kad atrodė, jog to buto neparduosim gyvenime. Ir vieną dieną važiuodama mieste pamačiau DIDELĮ Tado reklaminį plakatą, kuris berods skelbė, „geriausias brokeris Kaune“ (pro tą plakatą tikriausiai buvau pravažiavusi kokį 1000 kartų, bet niekad nepastebėjau). Tada sau pagalvojau: „na pažiūrėsim ar tikrai jau jis geriausias“? :) Pirmo susitikimo metu, kuris truko gal kokią valandą (nei vienas brokeris tiek nesidomėjo situacija, pačiu butu ir pan.), iš Tado gavau kokį 100 labai naudingų patarimų, kaip reikia parduoti butą: kaip fotografuoti, kaip nefotografuoti, ką patobulinti, ką pakeisti, ko niekada nedaryti ir pan. (nors sutarties dar net nebuvome pasirašę). Kuomet pradėjome dirbti su Tadu, ką ten su Tadu, kai Tadas pradėjo dirbti su mūsų butu, supratau, kad šis žmogus mums tikrai „kažkieno“ siųstas ir niekada nepasakys „įdėjau skelbimą į portalą, bet niekas neskambina“. Ir taip niekada nebuvo, aš tiesa, sakant, net pamiršau, visus tuos klausimus susijusius su pardavimu. Tadas vis primindavo, kad viskam savo laikas ir visas situacijas jis išspręs pats su savo komanda, nes jie tikrai žino ką daro. Ir iš tiesų, jie turi atsakymus, tikriausiai, į beveik visus su Nt susijusius klausimus, jie tau suteiks „psichologinę“ pagalbą :), jie tave išgelbės net nuo aferistų, kurie nori pasipelnyti iš tavo nežinojimo tvarkant tam tikrus klausimus, jie yra tikrai nuostabūs, kuriems tariam nuoširdų AČIŪ!!!! Tadai, Ieva, Mantai, Jūs nepakartojami!!! Ir dabar tikrai galiu tvirtai pasakyti, kad tikrai geriausias brokeris, bet gal ne Kaune, bent jau visoje Lietuvoje, tai tikrai. Nelaukit, kol Jums Jį „kažkas“ atsiųs, imkit telefoną ir skambinkit jau dabar.