Nemokama konsultacija

Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai – didžiausias mūsų darbo įvertinimas.

Ilgametė mūsų specialistų patirtis, gebėjimas greitai reaguoti į iškilusias problemas ir puikūs derybiniai įgūdžiai lemia sėkmingus NT pardavimus. Šie gebėjimai padeda pildyti klientų lūkesčius! Dalinamės geriausiu mūsų darbo įvertinimu – klientų rekomendacijomis.

Video atsiliepimai

Gretos D. atsiliepimas. NT pardavimas ir pirkimas
Žygimanto T. atsiliepimas. Būsto pirkimas
Kristinos V. atsiliepimas. Komercinio NT įsigijimas ir namo dalies pardavimas
Gintarės N. atsiliepimas. Buto ir namo pardavimas

Atsiliepimai

5/5 stars
Žygimantas Tarasevičius stars

Rekomendacijos tik geriausios, profesionalus tarpininkas ir savo srities specialistas. (per mažai žvaigždučių įvertinimui).

Viskas atlikta laiku ir greitai, išsamiai išaiškinta kiekviena mums neaiški situacija. Atsakyta į kiekvieną klausimą, kartais net po kelis kartus.

Mūsų būstą pardavė per pirmąją dieną. O visi kiti dokumentai, buvo tvarkomi sklandžiai ir beveik be jokio asmeninio įsikišimo.

Laiko ir nervų dėka Tado ir visos komandos sutaupėme neapskaičiuojamai.

Laura Ripskyte stars

Dekoju Tadui Meiliunui ir visai jo komandai-savo srities specialistai! Esu labai patenkinta Manto Mickuno idetu darbu del mano nekilnojamo turto pardavimo. Pradzioje buvau labai nervinga del viso pardavimo proceso nes pati gyvenu ne Lietuvoje, ir tokia patirtis man pirmoji, bet buvau placiai informuota apie kiekviena zingsni ir visa pardavimo procesa tad su kiekviena diena jauciausi vis saugiau del to, kad patikejau parduoti savo nekilnojamaji turta i tinkamas rankas. Sirdingai dekoju Mantui uz greita ir sklandu pardavimo procesa, bei toki nuosirdu ir profesionalu bendravima viso proceso metu! Kuo didziausios sekmes ateities darbuose! Dar karta dekoju, ir rekomenduoju visu 100%!

Laura Blaževičiūtė stars

Profesionaliausias iš visų brokerių, su kuriais teko bendradarbiauti! Jei kada vėl teks spręsti nekilnojamo turto keitimo klausimus, kreipsiuosi tik į jį, tą patį siūlau daryti ir visiems ieškantiems ir svarstantiems 😇 Dėl Tado profesionalumo ir atsidavimo darbui, mūsų namo pardavimas tapo visai nesudėtingu procesu. Ačiū už pagalbą, konsultavimą ir net mažiausių smulkmenų sukoordinavimą! 👌

Inga Uska stars

Norėčiau padėkoti Tadui už tarpininkavimą perkant žemės sklypą/seną namą. Viskas vyko labai sklandžiai, profesionaliai ir be streso. Bendravo draugiškai, gavome profesionalių patarimų ir atsakymus į visus klausimus. Esame labai patenkinti bendradarbiavimu ir greitu Tado darbu.

Povilas Sakalauskas stars

Džiaugiamės pasirinkę Tada ir jo komandą. Su jų pagalba, būsto pardavimas vyko sklandžiai ir lengvai, o labiausiai įsiminė Tado profesionalumas ir dėmesys kliento poreikiams. Rekomenduojame!

Atsiliepimai

5/5stars
Dalia Vitkienė stars

Dar kartą dėkoju Tadui Meiliūnui už profesionalią ir nuoširdžią pagalbą, parduodant butą. Bendravom kaip su šeimos nariu, ar būtų vėlus vakaras, ar savaitgalis. Iškilusius nesklandumus padėdavo išspręsti greitai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems.

Dangirutis Kazlauskas stars

Esame labai patenkinti Tado Meiliūno ir jo komandos suteiktomis paslaugomis. Malonus ir profesionalus bendravimas, bei savo srities išmanymas leido pasiekti trokštamą rezultatą greitai, be streso ir vargų. Linkiu jūsų komandai visokeriopos sėkmės ateityje.

Greta Daugmaudienė stars

Vienareikšmiškai geriausias NT brokeris Lietuvoje! kai nusprendėme, kad norime keisti būstą, mūsų galvoje sukosi tik viena mintis ,,kokius kryžiaus kelius reiks nueit”. Džiaugiamės viską patikėję Tadui, nes su jo atsidavimu darbui, NT pardavimo procesas prilygo maloniausiam pasivaikščiojimui 🙂 labai rekomenduojam ir dėkojam už 100proc pagalbą visais klausimais 💕

Darius Eidukynas stars

Dėkojame Tadui ir Giedrei už profesionaliai suteiktas paslaugas. Tiek būsto pardavimas, tiek pirkimas buvo ypatingai sklandus, lengvas ir nekeliantis jokio streso, nepaisant įtemptos situacijos Lietuvoje. Galime vienareikšmiškai teigti, kad suteiktos paslaugos ir ekspertinės žinios viršijo visus lūkesčius. Neabejotinai rekomenduojame Jūsų profesionalią komandą visais NT klausimais.

Ignė Sabaliauskė stars

Ieškant buto teko bendrauti su daug NT brokerių, bet nė vienas iš jų neprilygsta Tadui. Nuo pat pirmo susitikimo sužavėjo savo atsidavimu darbui, profesionalumu ir nuoširdumu. Jis atstovavo pardavėjus iš kurių pirkome savo butą, tačiau nė karto nesijautė kad vieniems daugiau, o kitiems mažiau padėtų. Jis visuomet stengiasi surasti kompromisą, kad abi pusės būtų patenkintos. Tai žmogus, kuris atsako į visus, net ir pačius elementariausius klausimus, kurie kyla perkant būstą bet kur ir bet kada. Ačiū Jums labai už pagalbą, greitą sandorį ir saldžią staigmeną.