Nemokama konsultacija

Apie mane

Nuoširdus bendravimas, sąžiningumas, atsakomybė, veržlumas - vertybės, kuriomis kasdien vadovaujuosi savo darbe. Siekiu tapti daugiau nei tik NT brokeriu savo klientams. Siekiu būti draugu ir patikimu patarėju.

Mano istorija

Siekdamas naujų iššūkių, baigęs mokyklą, pasirinkau studijas ne Lietuvoje. Penkerius metus studijavau ir gyvenau Barselonoje. Ten žengiau pirmuosius žingsnius NT rinkoje, dirbdamas brokeriu. Netrukus aplankiusi meilė ir šeimos pagausėjimas lėmė, jog po studijų grįžau ir su šeima įsikūrėme Kaune.

Ieškodamas, kaip įsitvirtinti Lietuvoje, supratau, kad dirbdamas samdomą darbą negalėsiu 100 procentų kontroliuoti savo darbo proceso, o tuo pačiu ir rezultatų. Norėjau dirbti taip, kaip galiu geriausiai ir džiaugtis savo pasiekimais. Norėjau būti atsakingas už savo darbą, už savo veiksmus, už savo ateitį. Tai galutinai nulėmė sprendimą savo profesinį kelią sieti su nekilnojamuoju turtu.

Dabar kiekvienas pardavėjas ir kiekvienas pirkėjas yra mano darbdavys. Aš turiu galimybę valdyti situaciją ir padaryti taip, kad visi pasiektų savo tikslų (ir taip, tai įmanoma). Tuo pačiu, adekvatus finansinis atlygis leidžia negalvoti apie materialius dalykus ir rūpintis klientais maksimaliai, motyvuojamam ne pinigų, o nuoširdaus noro padėti.

Kai buvau dar mokinys, mano teta, mokytoja, sakydavo: „Tadai, tu per daug visiems save išbarstai.” Visuomet paprašytas pagalbos bėgdavau spręsti kitų problemas, atidėdamas visus kitus dalykus į šoną. Nors kartais dėl to tekdavo nukentėti, elgtis kitaip negalėjau. Pradėjęs dirbti NT brokeriu supratau, jog būtent nuoširdus noras padėti žmonėms tapo esmine mano vertybe ir stipriausiu vidiniu motyvatoriumi.

Mane „veža” mano darbas, nes aš iš tikrųjų galiu padėti žmonėms. Aš kasdien sąžiningai sprendžiu sudėtingas jų problemas, o jie žino, jog gali būti ramūs dėl savo pasirinkimo. Į kiekvieno objekto pardavimą aš žiūriu, kaip į iššūkį ir galimybę augti. Tai – tarsi galvosūkis, kuriame reikia viską sudėlioti taip, kad visi būtų laimingi. Mainais gaunu nuoširdžią padėką, įvertinimą ir pripažinimą.​

Klientų atsiliepimai apie bendro darbo patirtį

Mano paslaugos skaičiais

Parduodant
6 sav.

Vid. pardavimo laikas

Pagalba perkant
4 sav.

Vid. buto suradimo laikas

Išnuomojant
2 sav.

Vid. buto išnuomojimo laikas

Investicija
5 proc.

Vid. metinė investicijų grąža

Apie mus rašo

Straipsniai apie komandos vadovą, nekilnojamojo turto specialistą Tadą Meiliūną, publikuoti naujienų portaluose.

logo
Kur geriau gyventi Kaune - mieste ar užmiestyje?
logo
Butas Nidoje ar apartamentai Rusnėje su kateriu – kainuoja tiek pat?
logo
Kokio būsto reikia šiuolaikiniam žmogui?