Nemokama konsultacija

Klientai mane rekomenduoja bent dviems savo draugams

Kodėl vėliau mane rekomenduosite savo draugams?

Rūpestis viso pardavimo proceso metu

Nesvarbu, jei gyvenate užsienyje ar ne Kaune. Mano klientams tereikia atvykti pasirašyti pardavimo sutartį. Visą NT pardavimo procesą valdome mes, tačiau Jus nuolat informuojame apie Jūsų turto pardavimo progresą. Todėl išvengsite visų rūpesčių, būsite ramūs ir galėsite dėmesį skirti sau, savo šeimai ar mėgstamai veiklai.

Įsipareigojame parduosime Jūsų NT per 60 dienų!

Jei nusprendėte parduoti savo NT, mes galime Jums padėti tai padaryti greitai už maksimaliai aukščiausią rinkos kainą.

 • Pateiksime Jūsų objekto rinkos kainų analizę;
 • Padėsime paruošti Jūsų namus pardavimui;
 • Sudarysime būtent Jūsų būstui skirtą marketingo planą;
 • Sutvarkysime visus dokumentus ir sandorio detales tiek Jums, tiek pirkėjams.
Tikslus pardavimo veiksmų planas

Nesvarbu, jei gyvenate užsienyje ar ne Kaune. Mano klientams tereikia atvykti pasirašyti pardavimo sutartį. Visą NT pardavimo procesą valdome mes, tačiau Jus nuolat informuojame apie Jūsų turto pardavimo progresą. Todėl išvengsite visų rūpesčių, būsite ramūs ir galėsite dėmesį skirti sau, savo šeimai ar mėgstamai veiklai.

Dokumentų patikrinimas ir sandorio organizavimas

Garantuoju, parduodami būstą patys, daugiausiai streso patirsite tvarkydami dokumentus ir teisinius reikalus. Turto areštas, įsiskolinimai, paveldėjimo teisės, bendrasavininkų nesutikimai, buto perplanavimas, tai tik maža dalis dokumentų galinčių sužlugdyti sandorį. Savo klientams ne tik paruošiame preliminarią pardavimo sutartį NT vertinimą ir kitus dokumentus, tačiau ir iš anksto patikriname, ar nėra kliūčių parduoti objektą, o jei yra - jas išsprendžiame.

Potencialių pirkėjų duomenų bazė

Turime nuolat augančią pirkėjų duomenų bazę, kurioje galbūt jau yra Jūsų būsto pirkėjas. Taip pat, bendradarbiauju su daugiau nei 300 brokerių iš iš visos Lietuvos ir kitų agentūrų, todėl apie Jūsų parduodamą objektą sužinos ir kiti Kauno brokeriai. Šiuo metu, tai leidžia parduoti Jūsų turtą ypač greitai - kartais net neprireikia pasiūlymo paskelbti skelbimų portaluose.

Objekto kainos nustatymas

Labai svarbu yra nustatyti tinkamą objekto kainą. Jeigu nustatysite per mažą kainą - prarasite pelną, per didelę - galite pamiršti apie būsto pardavimą ilgą laiką. Profesionalus NT brokeris nustatydamas kainą remiasi išsamia rinkos analize, tikrina panašių objektų pardavimo kainas, pasitaria su kitais patyrusiais brokeriais. Kokia informacija remsitės priimdami sprendimą Jūs?

Parduosime Jūsų NT per 60 dienų!

Jūsų noras parduoti turtą greitai ir už geriausią įmanomą kainą? Mano komanda gali tai padaryti mažiau nei per 60 dienų. Sėkmingas pardavimas prasideda nuo to momento, kuomet jūs susisiekiate su mumis. Jau po pirmojo pokalbio telefonu informuosime Jus ar galime padėti ir jei taip, kaip įmanoma greičiau susitarsime dėl gyvo susitikimo, kurio metu susipažinsime iš arčiau su jumis ir jūsų norimu parduoti objektu.

Mes - profesionalų komanda

Geriausią rezultatą sukuria savo srities profesionalai. Būtent dėl to spręsdamas Jūsų problemą, dirbu su septynių profesionalų komanda - interjero fotografu, interjero ir grafikos dizaineriais, turto vertintoju, teisininku, matininku, ir kitais, patikimais NT brokeriais.

Įtaigus objekto įvaizdis ir reklama

Išskirtinis objekto įvaizdis ir tikslinga reklama pritrauks motyvuotus pirkėjus. Kiekvienas objektas turi savo privalumų, kuriuos išryškinus tikimybė sėkmingai parduoti smarkiai išauga. Patirtis ir žinios leidžia tiksliai įvertinti, kas galėtų būti potencialus pirkėjas ir atitinkamai pateikti objekto aprašymą, profesionalias nuotraukas, 3D planus ir kitą svarbią informaciją. Ar nepamiršote nudžiauti kojinių nuo gyvatuko prieš fotografuodami vonią?

Profesionaliai vykdomos apžiūros

Vaizdas pro langą, ramūs kaimynai, modernus buto remontas ar netoliese esanti bažnyčia - kiekvieno pirkėjo poreikiai yra skirtingi. Tik patyręs nekilnojamojo turto brokeris sugebės iš pusės žodžio suprasti, kas yra svarbiausia potencialiam pirkėjui ir per 15 minučių padės pamilti apžiūrimą objektą.

Kodėl verta samdyti nt brokerį?

Taupysite savo laiką. Viskuo rūpinsimės mes, o vidutinis pardavimo laikas - vos 6 savaitės.

Profesionalų komanda. Prie Jūsų būsto pardavimo dirbs bent 11 savo sričių profesionalai.

Pirkėjų sąrašas. Galbūt jau turime pirkėją Jūsų būstui nuolat atnaujinamoje pirkėjų duomenų bazėje.

Dokumentų sutvarkymas. Būsite ramūs dėl pardavimo sutarties, NT vertinimo ir kitų dokumentų.

Kodėl mes?

 • nustatysime realią rinkos kainą, įvertinę netoliese įvykusius sandorius ir panašių objektų pasiūlą rinkoje.
 • Sudarysime tik Jūsų objektui skirtą marketingo planą pardavimui, dėl kurio parduosime objektą greičiau nei jūs patys.
 • Dar nepaskelbę objekto viešai, pristatysime jį kitiems brokeriams, kurie informuos savo klientus.
 • Objektą profesionaliai nufotografuosime ir sukursime į potencialų pirkėją orientuotą aprašymą.
 • Su interjero dizaineriais patarsime, kaip sukurti didesnę objekto vertę, ar tiesiog padėsime tinkamai paruošti objektą pardavimui. Atsiradus pirkėjui, derybose atstovausime tik Jūsų interesus.
 • Padėsime paruošti ir sutvarkyti Jūsų ir Jūsų pirkėjo dokumentus, kad sandoris įvyktų greitai ir sklandžiai.

Jūs galėsite

 • visą dėmesį skirsite sau, savo šeimai, darbui, ar tiesiog mėgstamai veiklai, o mes Jus nuolat informuosime apie proceso eigą.