Nemokama konsultacija

Būsite ramūs, jog atrinktas nuomininkas įmokas mokės laiku

Kodėl jūs būsite ramus patikėjęs nt nuomos administravimą mums?

Nuomininkų mokumo garantija

Kiekvieną potencialų nuomininką įvertinsime individualiai, o Jums pateiksime tik rimtų kandidatų charakteristikas. Todėl prieš pasakydami nuomininkui “taip”, ne tik aiškiai žinosite, kam patikite savo būstą, tačiau ir būsite 99% tikri, jog nekils problemų su nuomininko mokumu.

Išnuomosime Jūsų NT per 2 savaites!

Kiekvieną potencialų nuomininką įvertinsime individualiai, o Jums pateiksime tik rimtų kandidatų charakteristikas. Todėl prieš pasakydami nuomininkui ​"taip", ne tik aiškiai žinosite, kam patikite savo būstą, tačiau ir būsite 99% tikri, jog nekils problemų su nuomininko mokumu.

Teisinė turto ir savininko apsauga

Ką darysite, jei nuomininkas nemokės nuomos, sugadins Jūsų, ar kaimynų turtą, ar pats smarkiai susižeis? Dauguma į nuomos sutartis dar nežiūri rimtai, tačiau nežino, jog neapgalvojus visų “o kas jei”, gresia net baudžiamoji atsakomybė. Mūsų profesionalūs teisininkai paruošia nuomos sutartis, kurios maksimaliai apsaugos Jūsų turtą ir ramybę.

Įsikraustymo/išsikraustymo organizavimas

Prieš nutraukdami sutartį su buvusiais nuomininkais užtikrinsime, jog jie nepaliks nesumokėtų skolų, atlygins už sugadintą turtą ir atlaisvins butą sutartu laiku. Esant poreikiui, prieš sutartu laiku įsikraustant naujiems nuomininkams, užtikrinsime, jog butas bus švarus ir sutvarkytas švaros specialistų.

Informavimas apie nuomos kainos pokyčius

Apie nuomos kainos pokyčius Kauno nekilnojamojo turto rinkoje sužinome pirmieji. Informuosime, jei situacija rinkoje sudarys galimybę padidinti nuomos kainą, todėl prieš pratęsdami sutartį su esamu nuomininku būsite tikri, jog Jūsų turtas uždirba maksimalią grąžą.

Administravimas ir priežiūra

Esant poreikiui, visą nuomojamo būsto priežiūrą perimame į savo rankas. Vidury nakties nuomininkai neprikels dėl prakiurusio vamzdžio, sugedusios skalbyklės ar kitų buitinių reikalų. Visais rūpesčiais susijusiais su einamąja priežiūra, skaitiklių ir nuomos mokesčio administravimu rūpinsimės mes, o Jus reguliariai informuosime ir perduosime surinktą nuomos mokestį.

Kodėl verta samdyti nt brokerį, kai nuomoji būstą?

Klientai. Savo duomenų bazėje turime klientų, kurie nori išsinuomoti būstą ir laukia naujų pasiūlymų.

Būsto paruošimas nuomai. Patarsime, kaip tinkamai paruošti būstą nuomai, jog minimaliomis investicijomis, padidintumėte nuomos kainą.

Sutartis. Paruošime nuomos sutartį, kurioje aiškiai nurodysime nuomos sąlygas, mokėjimo terminus ir nuomos laiką.

Kodėl mes?

  • Nustatysime tinkamą nuomos kainą.
  • Patarsime, ką galite pakeisti ir minimaliai investuojant padidinti nuomos kainą, surasime atsakingą nuomininką, įvertinsime jo mokumo galimybes ir charakterizuosime, paruošime nuomos sutartį, užtikrinančią turto saugumą ir Jūsų ramybę, su nuomininku sutarsime dėl mokėjimo terminų ir komunalinių mokesčių mokėjimo, suderinsime išsikraustymo/įsikraustymo datas.

Jūs

  • peržiūrėsite mūsų atrinktų nuomininkų charakteristikas ir, pasirinkę norimą, pasirašysite sutartį.