Nemokama konsultacija

Noriu parduoti

Padėsime suplanuoti efektyvų pardavimo planą – nustatysime pradinę kainą, paruošime objektą apžiūroms, nustatysime sandorio išlaidas ir pardavimo sąlygas.

Video screen

Dažnai tenka susidurti su netinkamai motyvuotais pardavėjais, kurie tikisi rasti naivų pirkėją ir parduoti būstą už neadekvačiai aukštą kainą, kuri nustatoma neatsižvelgiant į esamas NT rinkos kainas.

Dažniausiai, savarankiškai nustatant būsto vertę nereikėtų remtis skelbimuose esančiomis kainomis, nes jos – neatspindi realių sandorių. Sėkmingas pardavimas reikalauja tikslių žinių ir patirties.

Tam esame mes, T. Meiliūno ekspertų komanda, pasiruošusi padėti Jums sėkmingai parduoti būstą!

Image

Daugiau apie NT pardavimus galite sužinoti iš T. Meiliūno knygos „Sėkmingo pardavimo gidas“. Joje rasite visą reikalingą informaciją ir patarimus, kaip sėkmingai parduoti būstą.

Atsiliepimai

5/5 stars
Ernesta Ernestele stars

Tadas Meiliūnas labai profesionalus, puikiai savo darbą išmanantis NT brokeris ir labai malonus ir nuoširdus žmogus. Visada padėjo visais iškilusiais klausimais, suteikė visokeriopą pagalbą parduodant NT. Dėkojame jam, kad padėjo susitvarkyti su, kaip mums atrodė, beviltiška situaciją parduodant NT. Nuoširdus ačiū Tadui ir visai jo komandai.

Audrius Kr stars

Džiaugiuosi galėdamas palikti atsiliepimą apie puikų Nekilnojamojo turto brokerio Manto Mickūno darbą. Malonus ir dalykiškas komunikavimas, profesionalumas, įsigilinimas į klientui dėl susiklosčiusių aplinkybių iškilusius nesklandumus ir operatyvus jų sprendimas, informavimas apie sandorio eigą viso proceso metu paliko tik geriausius įspūdžius. Ačiū už puikų darbą ir pagalbą įsigyjant naują būstą. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems.+++++
Aušra ir Audrius

Atsiliepimai

5/5stars
Donata Puk stars

Nors sandėrį turėjome liepą, vis neprisiruošiau parašyti, bet noriu papasakoti savo patirtį. Apie nekilnojamo turto agentus turėjau stereotipinę nuomonę, kurią tikrai ne vienas brokeris, deja, atitikdavo.
Tačiau Tado paslaugos yra kitas lygis. Bendravimas nuo pradžios iki galo buvo profesionalus, šiltas, draugiškas, be jokio patoso, arogancijos ar melo. Likom maloniai nustebinti ir vėliau su ne viena šeima teko bendrauti bei girdėti tą patį. Esam dėkingi už pagalbą parduodant (per vieną dieną! Net skelbimo nereikėjo įkelti), sąžiningumą, žmogiškumą ir gaila, kad pirkome ne su jo priežiūra (namai, kuriuos įsigijome pardavę, buvo kito brokerio).
Asmeniškai vienu metu teko bendrauti su dvejais Kaune gerai žinomais agentais ir jie skiriasi kaip diena ir naktis. Visiems ir visada rekomenduojame Tadą.

Vilma Markaitytė stars

Jei reikėtų kartoti nekilnojamo turto keitimo procesą, vienareikšmiškai kreipčiausi tik į Rita Širvinskienė! Nepaprasto paslaugumo ir kantrybės, savo srities profesionalė. Nuolat palaikomas ryšys, suteikiama informacija ir net psichologinė parama derybų atveju. Visas procesas greitas, sklandus ir be streso. Viskuo pasirūpinta iki smulkmenų, apie kurias net nepagalvotum! Nuoširdžiai dėkoju ir dar nuoširdžiau rekomenduoju ramiai patikėti savo nekilnojamo turto rūpesčius Rita Širvinskienė