Nemokama konsultacija

Noriu pirkti

Padėsime išsirinkti geriausią parduodamo būsto pasiūlymą.

Video screen

Dažniausiai apie geriausius parduodamus būstus neskelbia jokie nekilnojamojo turto portalai. Jeigu ieškote būsto, mūsų komanda suras geriausią variantą pagal Jūsų pageidavimus!

Image

Daugiau apie NT pardavimus galite sužinoti iš T. Meiliūno knygos „Sėkmingo pardavimo gidas“. Joje rasite visą reikalingą informaciją ir patarimus, kaip sėkmingai parduoti būstą.

Atsiliepimai

5/5 stars
Žygimantas Tarasevičius stars

Rekomendacijos tik geriausios, profesionalus tarpininkas ir savo srities specialistas. (per mažai žvaigždučių įvertinimui).

Viskas atlikta laiku ir greitai, išsamiai išaiškinta kiekviena mums neaiški situacija. Atsakyta į kiekvieną klausimą, kartais net po kelis kartus.

Mūsų būstą pardavė per pirmąją dieną. O visi kiti dokumentai, buvo tvarkomi sklandžiai ir beveik be jokio asmeninio įsikišimo.

Laiko ir nervų dėka Tado ir visos komandos sutaupėme neapskaičiuojamai.

Laura Ripskyte stars

Dekoju Tadui Meiliunui ir visai jo komandai-savo srities specialistai! Esu labai patenkinta Manto Mickuno idetu darbu del mano nekilnojamo turto pardavimo. Pradzioje buvau labai nervinga del viso pardavimo proceso nes pati gyvenu ne Lietuvoje, ir tokia patirtis man pirmoji, bet buvau placiai informuota apie kiekviena zingsni ir visa pardavimo procesa tad su kiekviena diena jauciausi vis saugiau del to, kad patikejau parduoti savo nekilnojamaji turta i tinkamas rankas. Sirdingai dekoju Mantui uz greita ir sklandu pardavimo procesa, bei toki nuosirdu ir profesionalu bendravima viso proceso metu! Kuo didziausios sekmes ateities darbuose! Dar karta dekoju, ir rekomenduoju visu 100%!

Atsiliepimai

5/5stars
Dalia Vitkienė stars

Dar kartą dėkoju Tadui Meiliūnui už profesionalią ir nuoširdžią pagalbą, parduodant butą. Bendravom kaip su šeimos nariu, ar būtų vėlus vakaras, ar savaitgalis. Iškilusius nesklandumus padėdavo išspręsti greitai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems.

Dangirutis Kazlauskas stars

Esame labai patenkinti Tado Meiliūno ir jo komandos suteiktomis paslaugomis. Malonus ir profesionalus bendravimas, bei savo srities išmanymas leido pasiekti trokštamą rezultatą greitai, be streso ir vargų. Linkiu jūsų komandai visokeriopos sėkmės ateityje.