Nemokama konsultacija

Evelina Meiliūnaitė

Nekilnojamojo turto specialistė/ Nekilnojamojo turto nuomos klausimai / Patirtis 4 metai

Susisiekite

Evelina Meiliūnaitė

Nekilnojamojo turto specialistė/ Nekilnojamojo turto nuomos klausimai / Patirtis 4 metai

Atsiliepimai

Ernesta Ernestele 2024/03/14

Tadas Meiliūnas labai profesionalus, puikiai savo darbą išmanantis NT brokeris ir labai malonus ir nuoširdus žmogus. Visada padėjo visais iškilusiais klausimais, suteikė visokeriopą pagalbą parduodant NT. Dėkojame jam, kad padėjo susitvarkyti su, kaip mums atrodė, beviltiška situaciją parduodant NT. Nuoširdus ačiū Tadui ir visai jo komandai.

Donata Puk 2024/02/12

Nors sandėrį turėjome liepą, vis neprisiruošiau parašyti, bet noriu papasakoti savo patirtį. Apie nekilnojamo turto agentus turėjau stereotipinę nuomonę, kurią tikrai ne vienas brokeris, deja, atitikdavo.
Tačiau Tado paslaugos yra kitas lygis. Bendravimas nuo pradžios iki galo buvo profesionalus, šiltas, draugiškas, be jokio patoso, arogancijos ar melo. Likom maloniai nustebinti ir vėliau su ne viena šeima teko bendrauti bei girdėti tą patį. Esam dėkingi už pagalbą parduodant (per vieną dieną! Net skelbimo nereikėjo įkelti), sąžiningumą, žmogiškumą ir gaila, kad pirkome ne su jo priežiūra (namai, kuriuos įsigijome pardavę, buvo kito brokerio).
Asmeniškai vienu metu teko bendrauti su dvejais Kaune gerai žinomais agentais ir jie skiriasi kaip diena ir naktis. Visiems ir visada rekomenduojame Tadą.

Zydrunas Naujokas 2023/12/22

Pardavė mūsų namus sudėtingu rinkoje momentu. Ne tai, kad pardavė kažkokį prastą namą. Namai tikrai geri, tačiau sulėtėjimo momentu žmonės atsargūs ir visko bijo. Kitas brokeris metus pardavinėjo be rezultato. Tadas pardavė per mėnesį.

Audrius Kr 2023/10/17

Džiaugiuosi galėdamas palikti atsiliepimą apie puikų Nekilnojamojo turto brokerio Manto Mickūno darbą. Malonus ir dalykiškas komunikavimas, profesionalumas, įsigilinimas į klientui dėl susiklosčiusių aplinkybių iškilusius nesklandumus ir operatyvus jų sprendimas, informavimas apie sandorio eigą viso proceso metu paliko tik geriausius įspūdžius. Ačiū už puikų darbą ir pagalbą įsigyjant naują būstą. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems.+++++
Aušra ir Audrius

Gita Argustaitė-Zailskienė 2023/10/09

Dėkingi brokeriui Tadui Meiliūnui už tai, kad sudėtingame pirkimo ir pardavimo procese jautėmės visiškai ramūs. Labai vertinga buvo tai, kad galėjome patys nesukti galvos, tiesiog atidavėme reikalus Tadui į rankas ir vykdėme aiškias instrukcijas. Ačiū, tikiuosi, kad ateityje dar bus progų bendradarbiauti.

Vilma Markaitytė 2023/06/20

Jei reikėtų kartoti nekilnojamo turto keitimo procesą, vienareikšmiškai kreipčiausi tik į Rita Širvinskienė! Nepaprasto paslaugumo ir kantrybės, savo srities profesionalė. Nuolat palaikomas ryšys, suteikiama informacija ir net psichologinė parama derybų atveju. Visas procesas greitas, sklandus ir be streso. Viskuo pasirūpinta iki smulkmenų, apie kurias net nepagalvotum! Nuoširdžiai dėkoju ir dar nuoširdžiau rekomenduoju ramiai patikėti savo nekilnojamo turto rūpesčius Rita Širvinskienė

Violeta Navalinskienė 2023/06/18

Esame dėkingi už greitą ir operatyvų darbą parduodant mūsų nekilnojamą turtą. Prieš susitinkant su Tadu teko pakeisti ne vieną nekilnojamo turto agentą, kurie buvo iš didelių ir visuomenėj gerai žinomų agentūrų, kad ir kaip būtų gaila, savo vardo nepateisino. Tačiau tik pradėjus dirbti su Tadu pardavimo pracesas įgavo realų pagreitį. Visos komandos darbas tikrai sveikintinas, pastabumas bei požiūris į klientą – tai ko turėtų pasimokyti visos kitos agentūros. Dar kartą dėkojame už sklandų bei greitą nekilnojamo turto pardavimo procesą.

Violeta Navalinskiene 2023/06/18

Esame dėkingi už greitą ir operatyvų darbą parduodant mūsų nekilnojamą turtą. Prieš susitinkant su Tadu teko pakeisti ne vieną nekilnojamo turto agentą, kurie buvo iš didelių ir visuomenėj gerai žinomų agentūrų, kad ir kaip būtų gaila, savo vardo nepateisino. Tačiau tik pradėjus dirbti su Tadu pardavimo procesas įgavo realų pagreitį. Visos komandos darbas tikrai sveikintinas, pastabumas bei požiūris į klientus – tai ko turėtų pasimokyti visos kitos agentūros. Dar kartą dėkojame už sklandų bei greitą nekilnojamo turto pardavimo procesą.

Onute Protopopova 2023/05/12

Visiems rekomenduoju brokerę Ritą Širvinskienę. Puiki savo darbo žinovė, labai atsakinga ir pareiginga. Viskas apgalvota, sustrateguota, neliko jokių klaustukų, manau, kad ir buto pirkėja pasakytų tą patį. Ieškojau brokerio buto pardavimui, pasirinkau vadovaudamasi nuojauta ir tikrai pasisekė, kad radau Ritą Širvinskienę. Labai maloni patirtis ir rekomendacija rinktis puikią specialistę Ritą Širvinskienę.

Petras Bieliauskas 2022/08/12

Labai profesionalus Tado Meiliūno požiūris ir darbas nuo pat pirmojo susitikimo. Mums pasisekė, kad pasirinkome būtent Tadą ir jo komandą. Pardavimo eigoje atsirado tikrai nemažai dalykų, kuriuos reikia apgalvoti, suderinti ir padaryti. Tado profesiniai gebėjimai ir kontaktai visą procesą mums pavertė paprasta užduotimi. Ačiū!

Kiti komandos NT Ekspertai

Profesionalų komandą subūriau siekdamas užtikrinti, jog kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio ir plataus spektro paslaugas, susijusias su nekilnojamuoju turtu.