Nemokama konsultacija

Namas Kruosto g., Romainiuose, Kaune, 297.81 kv.m ploto

297.81 m²

Kaina: 495000 €
Registruotis apžiūrai
Adresas: Kruosto g. 19, Romainiai
Pastato tipas: Mūrinis
Kambarių sk: 5
Statybos metai: 2011
Šildymas: Dujinis
Aukštų sk.: 2
Sklypo plotas: 14.75 a.
Garažo plotas: 44.44 kv.m.

NEPRALEISKITE PUIKIOS PROGOS ĮSIGYTI IŠSKIRTINĖJE VIETOJE NUOSAVA GYVENAMĄ NAMĄ SU 14,75 A. ERDVIU, IŠPUOSELĖTU ŽEMĖS SKLYPU, PRESTIŽINIAME KAUNO MIESTO KVARTALE, KRUOSTO G., ROMAINIUOSE. PRIŽIŪRĖTA NAMO APLINKA, KURIOJE YRA ĮRENGTA ERDVI TERASA, BEI ATSKIRAS PIOLSIO NAMELIS SU PIRTIMI!

Visada svajojote gyventi nuosavame name, privačiame kvartale į kurį patenka tik šio kvartalo gyventojai, su erdviu, ypač išpuoselėtų žemės sklypu, kuriame nuolat jaustumėtes komfortiškai ir tai taptu jūsų atsipalaidavimo erdve, kurioje galėtumėte puikiai praleisti laiką po sunkios darbo dienos? Tai Jūsų šansas, nepraleiskite jo!
Parduodamas išskirtinai jaukus ir puikiai išplanuotas dviejų aukštų net 297 kv.m nuosavas gyvenamasis namas Romainiuose. Didelės namo erdvės ir stilingas interjeras suteiks ypatingą jausmą būnant namuose.
================================================================
KREIPKITIĖS DĖL APŽIŪROS IR ĮSITIKINKITE TUO PATYS!
================================================================
PAGRINDINĖ INFORMACIJA:
⚜ Adresas: Kruosto g., Romainiai, Kaunas.
⚜ Pastato tipas: mūrinis.
⚜ Statybos metai – 2011 m.
⚜ Bendras plotas – 297.81 m².
⚜ Kambarių sk. – 5.
⚜ Šildymas – dujinis autonominis.
⚜ Visos miesto komunikacijos.
⚜ Pilnai įrengtas.

PRIVALUMAI:
⚜ Greta miškas.
⚜ Nuosavas gyvenamasis namas.
⚜ Erdvus, išpuoselėtas žemės sklypas.
⚜ Rekuperacija.
⚜ Signalizacija.
⚜ Židinys.
⚜ Dujinis autonominis šildymas.
⚜ Visos miesto komunikacijos.
⚜ Kiekviename kambaryje įrengtas atskiras kondicionerius.
⚜ Atskiras poilsio namelis su pirtimi.
⚜ Erdvus garažas.

⚜ APRAŠYMAS ⚜
Parduodamas stilingai, jaukiai ir kokybiškai įrengtas dviejų aukštų nuosavas gyvenamasis namas Romainiuose. Namas yra individualių namų uždaroje gatvėje į kurią pateksite per pakeliamą kelio užtvarą. Būste rasite viską, kas reikalinga kokybiškam ir pilnavertiškam šeimos gyvenimui. Pirmame aukšte patogiai išplanuota itin erdvi net 79 kv. m. bendra zona: svetainė sujungta su valgomuoju bei virtuve, iš svetainės patogu patekti į didelę, beveik 30 kv. m. terasą. Svetainėje niūrius Rudens vakarus galėsite smagiai leisti prie židinio, kuris kaskart kurs ypatingai jaukią atmosferą. Pirmąjame namo aukšte yra įrengtas erdvus miegamasis su privačiu erdviu vonios kambariu bei drabužine. Privalumas – didelis 44 kv. m. automobiliams skirtas garažas, į kurį pateksite per automatinius pakeliamus vartus. Iš garažo yra patekimas tiesiai į namą.
Antrame namo aukšte yra įrengti keturi atskiri kambariai bei dar vienas vonios kambarys, esantis koridoriuje. Kiekviena būsto erdvė yra itin kruopščiai apgalvota ir turinti savitą stilių. Namui priklauso erdvi ~ 30m² terasa bei beveik 15 a. nuosavas kiemas, kuriame galėsite poilsiauti bei organizuoti smagius pasisėdėjimus. Erdvus kiemas turi daug žalios zonos, gražiai sutvarkytą aplinką bei atskirą privatų poilsio namelį, kuriame įrengta pirtis. Kiemas yra apželdintas ir nuolat prižiūrimas. Visa namo teritorija aptverta tvora, įvažiavimas į kiemą pro elektrinius vartus.

Kreipkitės dėl profesionalios konsultacijos nekilnojamojo turto klausimais.
⚜ Padėsiu paruošti Jūsų namus pardavimui.
⚜ Sukursiu būtent Jūsų būstui skirtą rinkodaros planą.
⚜ Sutvarkysiu visus dokumentus ir sandorio detales tiek pardavėjams, tiek pirkėjams bei užtikrinsiu sklandų ir saugų sandorį.
Daugiau informacijos: www.meiliunas.lt

Namas Kruosto g., Romainiuose, Kaune, 297.81 kv.m ploto

297.81 m²

Kaina: 495000 €

Susisiekite

Tadas Meiliūnas

Komandos vadovas / Nekilnojamojo turto specialistas / Patirtis 10 metų

×
image

Registruokitės konsultacijai dėl objekto

Konktatinė informacija:

Jūsų klausimas