Nemokama konsultacija

Kaip sėkmingai išnuomoti butą?

Nekilnojamojo turto rinkoje vis stipriau ryškėja tendencija būstą nuomoti, o ne pirkti nuosavą. Nuomojamų būtų paklausa sparčiai auga, todėl patraukiausi būstai išnuomojami vos per savaitę. Vieniems nuoma yra būdas užsidirbti papildomų pinigų, kitiems – tai pragyvenimo šaltinis, tačiau kiekvieno nuomotojo tikslas – surasti pastovų, tvarkingą nuomininką ir suderėti maksimalią nuomos kainą.

Nustatykite tikslinį klientą

Apsvarstykite, kokį nuomotoją norite ir galite pritraukti, atsižvelgdami į būsto specifiką, būklę, privalumus (studentai, jaunos šeimos, dirbantys specialistai ir pan.). Rinkos situaciją atitinkanti nuomos kaina, nuomininką padės surasti greičiau.

Išnuomosime Jūsų NT per 2 savaites!

Kiekvieną potencialų nuomininką įvertinsime individualiai, o Jums pateiksime tik rimtų kandidatų charakteristikas. Todėl prieš pasakydami nuomininkui ​”taip”, ne tik aiškiai žinosite, kam patikite savo būstą, tačiau ir būsite 99% tikri, jog nekils problemų su nuomininko mokumu.

Pristatykite savo būstą

Parenkite glaustą, konkretų skelbimo tekstą, išvardinkite tik svarbiausius būsto privalumus. Būtinai pasirūpinkite kokybiškomis, estetiškomis ir informatyviomis nuotraukomis, kuriose būtų aiškiai matomas būsto išplanavimas. Patalpinkite skelbimus specializuotuose interneto portaluose, taip pat galima įdėti reklamą laikraščių skelbimų skiltyje.

Kitas labai svarbus žingsnis – prieš atvykstant potencialiam klientui, būstą paruoškite, taip, jog klientas panorėjęs jau šiandien galėtų įsikelti. Pasirūpinkite, kad jis pasijustų, kaip namuose – būtų švaru, suruošti reikalingiausi buities daiktai, visi elektros įrenginiai veiktų nepriekaištingai. Prisiminkite – kuo geriau paruošite būstą gyvenimui, tuo paprasčiau ir greičiau jį išnuomosite.

Pasirūpinkite dokumentais

Būsto nuoma susijusi su finansine rizika. Jei išnuomosite būstą netvarkingam nuomininkui, galite patirti nuostolių. Nuomos sutartis padės to išvengti ir ginčo atveju suteiks galimybę problemą spręsti teisiniu būdu. Sutartyje būtinai numatykite tikslų nuomos terminą, mokėjimo grafiką, naudojimosi turtu sąlygas, abiejų šalių atsakomybę ir t.t. Kuo sutartyje detaliau aptarsite nuomos sąlygas, tuo mažiau ginčų kils ateityje.

Klauskite specialisto patarimo

Jeigu Jums kyla klausimų dėl nuomos sutarties pasirašymo, ar nežinote, kaip rasti patikimus nuomininkus, kreipkitės patarimo. Mūsų komanda užtikrins, kad būsto nuoma įvyktų sklandžiai ir greitai, padės išsirinkti atsakingą nuomininką, paruoš ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus, patars dėl kainų ir mokėjimo sąlygų. Esant Jūsų pageidavimui, visu nuomos laikotarpiu galime administruoti Jūsų nuomojamą objektą, todėl Jums nereikės eikvoti savo brangaus laiko.